myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

IRONIE. Dr. Rafila, despre dr. Moldovan... „Cea mai mare minune...”

  • Apreciez !Nu-mi place !+4
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

În urma declarației dr. Andreea Moldovan, secretar de stat în Ministerul Sănătății - persoană apropiată de USR, privind o carantină de 14 zile în România, în contextul pandemiei de coronavirus - CORONAVIRUS. Dr. Andreea Moldovan: „Două săptămâni de carantină ar face minuni”, PSD-istul Alexandru Rafila, reprezentantul țării noastre în Organizația Mondială a Sănătății (OMS), a răspuns mucalit.

„Carantina poate fi o soluție în anumite situații. Cea mai mare minune ar fi ca în două săptămâni să avem o altă echipă la Ministerul Sănătății. Lumea nu mai înțelege nimic, rezultatul este negativ într-o astfel de situație. Declarațiile se bat cap în cap, iar oamenii vor ajunge în situație să nu mai respecte recomandările bune”, a punctat dr. Rafila.

CITEȘTE ȘI: PLÂNGERE PENALĂ la DIICOT pentru dr. Andreea Moldovan și ministrul Vlad Voiculescu!

Andreea Moldovan, MESAJ pentru Diana Șoșoacă...

 


Loading...

loading...

Comentarii  

Barbu Gh.
+4 #1 Barbu Gh. 08-04-2021 09:04
Pur și simplu profesionista asta nu pricepe. Doar cei bătuți în cap au acest comportament. Toți îi spun că vorbește numai tîmpenii, ipochimena cu ochi umezi nu.
Asta trebuie zburată de urgență, anchetată, judecată și trimisă la Târgșor cu celelalte profesioniste.
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-3 #2 Willy 08-04-2021 11:48
Citez pe Barbu Gh.:
Pur și simplu profesionista asta nu pricepe. Doar cei bătuți în cap au acest comportament. Toți îi spun că vorbește numai tîmpenii, ipochimena cu ochi umezi nu.
Asta trebuie zburată de urgență, anchetată, judecată și trimisă la Târgșor cu celelalte profesioniste.

Dupa capul tau...
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-5 #3 Willy 08-04-2021 12:03
Citez pe Barbu Gh.:
Pur și simplu profesionista asta nu pricepe. Doar cei bătuți în cap au acest comportament. Toți îi spun că vorbește numai tîmpenii, ipochimena cu ochi umezi nu.
Asta trebuie zburată de urgență, anchetată, judecată și trimisă la Târgșor cu celelalte profesioniste.

Toti fiind cine? Latraii de servici, latrinele tv, latrinii, ciuvicii, sosoacele, bitmanii, garcea, etc?
Ham, ham si ham?
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+3 #4 Barbu Gh. 08-04-2021 13:53
Sunt unele lighioane care latră de zor, chiar pe această pagină, ce nu pot să priceapă că lumea mai și gîndește. Ar vrea ca ele să fie cenzurate. Să scrie la ale site-uri atunci. Este unul care cenzurează la greu și unde nu ai voie să scrii decât ce minunați sunt corifeii lucovid, ce treabă bună face Veștea. Să scrie la ăia.
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-1 #5 Willy 08-04-2021 15:16
Sunt unii latrai care hamaie si latra de zor de dimineata si pana seara tot felul de minciuni, dejectii si propaganda putinista desantata, iesita din gurile de canal rusesti si deversata zilnic la ziar. Care urmaresc sa posteze imediat cum apare articolul ca sa fie siguri ca idioteniile lor sunt citite de cat mai multi. Meserie grea.
Cine gandeste? Ala care propaga minciuni neargumentate, sofisme, doar proptite pe citate de pe siteuri obscure, latriniste sau cei ce analizeaza recomandarile si sfaturile profesionistilo r in domeniu? Cand te dor dintii mergi la ortopedie sau la dentist, de exemplu? Ca vad ca pe probleme de virusologie si boli infectioase isi dau cu presupusul dentistii. Ca asa am ajuns. Aplaudati de bubuli, sosoci, latrini, latrai de serviciu. Care se supara domne, ca nu le ia lumea cerebrala drept bune dejectiile. Care sustin ca aduc lumina si adevarul, in bezna covidului? Ce lumina sa aduca daca chiar in dovlecele lor e bezna totala? Si marasm, unde musteste mizeria care emana zilnic sub forma de propaganda? Dar nu-i bai.
E bine si asa rau. Ca numai un cretin sadea poate pune botul si lua de buna dejectiile zilnice oferite din belsug si gazduite cu atata marinimie.
Ce om normal la cap isi repara frigiderul la croitorie? Sau isi scurteaza pantalonii la faiantar?
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-2 #6 Willy 08-04-2021 15:18
Citez pe Barbu Gh.:
Sunt unele lighioane care latră de zor, chiar pe această pagină, ce nu pot să priceapă că lumea mai și gîndește. Ar vrea ca ele să fie cenzurate. Să scrie la ale site-uri atunci. Este unul care cenzurează la greu și unde nu ai voie să scrii decât ce minunați sunt corifeii lucovid, ce treabă bună face Veștea. Să scrie la ăia.

Ce, ai incercat si in alte parti sa iti deversezi dejectiile si ti-au dat "jet"?
Normal. Opinia e una, propaganda e alta. Stim. Ne-am dat seama. Puti.
Lasa-ne daca tii la noi si esti asa de grijuliu.
Citat | Raportează către un administrator
Raoke Kaka
+1 #7 Raoke Kaka 08-04-2021 15:36
Citez pe Willy:
Sunt unii latrai care hamaie si latra de zor de dimineata si pana seara tot felul de minciuni, dejectii si propaganda putinista desantata, iesita din gurile de canal rusesti si deversata zilnic la ziar. Care urmaresc sa posteze imediat cum apare articolul ca sa fie siguri ca idioteniile lor sunt citite de cat mai multi. Meserie grea.
Cine gandeste? Ala care propaga minciuni neargumentate, sofisme, doar proptite pe citate de pe siteuri obscure, latriniste sau cei ce analizeaza recomandarile si sfaturile profesionistilor in domeniu? Cand te dor dintii mergi la ortopedie sau la dentist, de exemplu? Ca vad ca pe probleme de virusologie si boli infectioase isi dau cu presupusul dentistii. Ca asa am ajuns. Aplaudati de bubuli, sosoci, latrini, latrai de serviciu. Care se supara domne, ca nu le ia lumea cerebrala drept bune dejectiile. Care sustin ca aduc lumina si adevarul, in bezna covidului? Ce lumina sa aduca daca chiar in dovlecele lor e bezna totala? Si marasm, unde musteste mizeria care emana zilnic sub forma de propaganda? Dar nu-i bai.
E bine si asa rau. Ca numai un cretin sadea poate pune botul si lua de buna dejectiile zilnice oferite din belsug si gazduite cu atata marinimie.
Ce om normal la cap isi repara frigiderul la croitorie? Sau isi scurteaza pantalonii la faiantar?


Vad ca tu faci propaganda. La agresivitate si la numarul de comentarii. Nu vad cu ce sustii afirmatiile...i ei ca fiind corect tot ce spune guvernul.
Citat | Raportează către un administrator
Raoke Kaka
+1 #8 Raoke Kaka 08-04-2021 15:37
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:
Pur și simplu profesionista asta nu pricepe. Doar cei bătuți în cap au acest comportament. Toți îi spun că vorbește numai tîmpenii, ipochimena cu ochi umezi nu.
Asta trebuie zburată de urgență, anchetată, judecată și trimisă la Târgșor cu celelalte profesioniste.

Toti fiind cine? Latraii de servici, latrinele tv, latrinii, ciuvicii, sosoacele, bitmanii, garcea, etc?
Ham, ham si ham?


Esti sanatos la cap... ce hamai zi de zi?
Citat | Raportează către un administrator
Raoke Kaka
+1 #9 Raoke Kaka 08-04-2021 15:39
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:
Pur și simplu profesionista asta nu pricepe. Doar cei bătuți în cap au acest comportament. Toți îi spun că vorbește numai tîmpenii, ipochimena cu ochi umezi nu.
Asta trebuie zburată de urgență, anchetată, judecată și trimisă la Târgșor cu celelalte profesioniste.

Toti fiind cine? Latraii de servici, latrinele tv, latrinii, ciuvicii, sosoacele, bitmanii, garcea, etc?
Ham, ham si ham?


La tine vedem tot ce spune la digi... cu "ham si ham" contrazici?
Citat | Raportează către un administrator
Buboiul iasovean
-1 #10 Buboiul iasovean 08-04-2021 15:51
Asta e.trimisa de clanul securistic din brasov, la comanda, la bucale!
Bah, puteti pleca toti la bucale, de.unde ati venit!
Ati infectat brasovul, l-ati transformat in cocina !!!
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-1 #11 Willy 08-04-2021 19:03
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Sunt unii latrai care hamaie si latra de zor de dimineata si pana seara tot felul de minciuni, dejectii si propaganda putinista desantata, iesita din gurile de canal rusesti si deversata zilnic la ziar. Care urmaresc sa posteze imediat cum apare articolul ca sa fie siguri ca idioteniile lor sunt citite de cat mai multi. Meserie grea.
Cine gandeste? Ala care propaga minciuni neargumentate, sofisme, doar proptite pe citate de pe siteuri obscure, latriniste sau cei ce analizeaza recomandarile si sfaturile profesionistilor in domeniu? Cand te dor dintii mergi la ortopedie sau la dentist, de exemplu? Ca vad ca pe probleme de virusologie si boli infectioase isi dau cu presupusul dentistii. Ca asa am ajuns. Aplaudati de bubuli, sosoci, latrini, latrai de serviciu. Care se supara domne, ca nu le ia lumea cerebrala drept bune dejectiile. Care sustin ca aduc lumina si adevarul, in bezna covidului? Ce lumina sa aduca daca chiar in dovlecele lor e bezna totala? Si marasm, unde musteste mizeria care emana zilnic sub forma de propaganda? Dar nu-i bai.
E bine si asa rau. Ca numai un cretin sadea poate pune botul si lua de buna dejectiile zilnice oferite din belsug si gazduite cu atata marinimie.
Ce om normal la cap isi repara frigiderul la croitorie? Sau isi scurteaza pantalonii la faiantar?


Vad ca tu faci propaganda. La agresivitate si la numarul de comentarii. Nu vad cu ce sustii afirmatiile...iei ca fiind corect tot ce spune guvernul.

Plimba ursul!
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-1 #12 Willy 08-04-2021 19:05
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:
Pur și simplu profesionista asta nu pricepe. Doar cei bătuți în cap au acest comportament. Toți îi spun că vorbește numai tîmpenii, ipochimena cu ochi umezi nu.
Asta trebuie zburată de urgență, anchetată, judecată și trimisă la Târgșor cu celelalte profesioniste.

Toti fiind cine? Latraii de servici, latrinele tv, latrinii, ciuvicii, sosoacele, bitmanii, garcea, etc?
Ham, ham si ham?


La tine vedem tot ce spune la digi... cu "ham si ham" contrazici?

Ce zice la digi?
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-1 #13 Willy 08-04-2021 19:29
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Sunt unii latrai care hamaie si latra de zor de dimineata si pana seara tot felul de minciuni, dejectii si propaganda putinista desantata, iesita din gurile de canal rusesti si deversata zilnic la ziar. Care urmaresc sa posteze imediat cum apare articolul ca sa fie siguri ca idioteniile lor sunt citite de cat mai multi. Meserie grea.
Cine gandeste? Ala care propaga minciuni neargumentate, sofisme, doar proptite pe citate de pe siteuri obscure, latriniste sau cei ce analizeaza recomandarile si sfaturile profesionistilor in domeniu? Cand te dor dintii mergi la ortopedie sau la dentist, de exemplu? Ca vad ca pe probleme de virusologie si boli infectioase isi dau cu presupusul dentistii. Ca asa am ajuns. Aplaudati de bubuli, sosoci, latrini, latrai de serviciu. Care se supara domne, ca nu le ia lumea cerebrala drept bune dejectiile. Care sustin ca aduc lumina si adevarul, in bezna covidului? Ce lumina sa aduca daca chiar in dovlecele lor e bezna totala? Si marasm, unde musteste mizeria care emana zilnic sub forma de propaganda? Dar nu-i bai.
E bine si asa rau. Ca numai un cretin sadea poate pune botul si lua de buna dejectiile zilnice oferite din belsug si gazduite cu atata marinimie.
Ce om normal la cap isi repara frigiderul la croitorie? Sau isi scurteaza pantalonii la faiantar?


Vad ca tu faci propaganda. La agresivitate si la numarul de comentarii. Nu vad cu ce sustii afirmatiile...iei ca fiind corect tot ce spune guvernul.

Gogule cu iz de barbu. Unde am pomenit eu ceva de guvern? Faci afirmatii aiurea cu scopul de a duce in derizoriu ce zice altul? Canta la alta masa, la mine nu tine. Fumate.
Citat | Raportează către un administrator
Raoke Kaka
0 #14 Raoke Kaka 08-04-2021 20:03
Citez pe Willy:
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Sunt unii latrai care hamaie si latra de zor de dimineata si pana seara tot felul de minciuni, dejectii si propaganda putinista desantata, iesita din gurile de canal rusesti si deversata zilnic la ziar. Care urmaresc sa posteze imediat cum apare articolul ca sa fie siguri ca idioteniile lor sunt citite de cat mai multi. Meserie grea.
Cine gandeste? Ala care propaga minciuni neargumentate, sofisme, doar proptite pe citate de pe siteuri obscure, latriniste sau cei ce analizeaza recomandarile si sfaturile profesionistilor in domeniu? Cand te dor dintii mergi la ortopedie sau la dentist, de exemplu? Ca vad ca pe probleme de virusologie si boli infectioase isi dau cu presupusul dentistii. Ca asa am ajuns. Aplaudati de bubuli, sosoci, latrini, latrai de serviciu. Care se supara domne, ca nu le ia lumea cerebrala drept bune dejectiile. Care sustin ca aduc lumina si adevarul, in bezna covidului? Ce lumina sa aduca daca chiar in dovlecele lor e bezna totala? Si marasm, unde musteste mizeria care emana zilnic sub forma de propaganda? Dar nu-i bai.
E bine si asa rau. Ca numai un cretin sadea poate pune botul si lua de buna dejectiile zilnice oferite din belsug si gazduite cu atata marinimie.
Ce om normal la cap isi repara frigiderul la croitorie? Sau isi scurteaza pantalonii la faiantar?


Vad ca tu faci propaganda. La agresivitate si la numarul de comentarii. Nu vad cu ce sustii afirmatiile...iei ca fiind corect tot ce spune guvernul.

Plimba ursul!


Pulica... ciocu mic!
Citat | Raportează către un administrator
Andrei Gheorghe
-1 #15 Andrei Gheorghe 08-04-2021 20:42
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Sunt unii latrai care hamaie si latra de zor de dimineata si pana seara tot felul de minciuni, dejectii si propaganda putinista desantata, iesita din gurile de canal rusesti si deversata zilnic la ziar. Care urmaresc sa posteze imediat cum apare articolul ca sa fie siguri ca idioteniile lor sunt citite de cat mai multi. Meserie grea.
Cine gandeste? Ala care propaga minciuni neargumentate, sofisme, doar proptite pe citate de pe siteuri obscure, latriniste sau cei ce analizeaza recomandarile si sfaturile profesionistilor in domeniu? Cand te dor dintii mergi la ortopedie sau la dentist, de exemplu? Ca vad ca pe probleme de virusologie si boli infectioase isi dau cu presupusul dentistii. Ca asa am ajuns. Aplaudati de bubuli, sosoci, latrini, latrai de serviciu. Care se supara domne, ca nu le ia lumea cerebrala drept bune dejectiile. Care sustin ca aduc lumina si adevarul, in bezna covidului? Ce lumina sa aduca daca chiar in dovlecele lor e bezna totala? Si marasm, unde musteste mizeria care emana zilnic sub forma de propaganda? Dar nu-i bai.
E bine si asa rau. Ca numai un cretin sadea poate pune botul si lua de buna dejectiile zilnice oferite din belsug si gazduite cu atata marinimie.
Ce om normal la cap isi repara frigiderul la croitorie? Sau isi scurteaza pantalonii la faiantar?


Vad ca tu faci propaganda. La agresivitate si la numarul de comentarii. Nu vad cu ce sustii afirmatiile...iei ca fiind corect tot ce spune guvernul.

Plimba ursul!


Pulica... ciocu mic!


acum vad stimabile kaka cât de frumos vorbești. credeam ca a fost o scăpare. dar se pare ca este o normalitate.
Citat | Raportează către un administrator
Raoke Kaka
0 #16 Raoke Kaka 08-04-2021 22:35
Citez pe Andrei Gheorghe:
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Sunt unii latrai care hamaie si latra de zor de dimineata si pana seara tot felul de minciuni, dejectii si propaganda putinista desantata, iesita din gurile de canal rusesti si deversata zilnic la ziar. Care urmaresc sa posteze imediat cum apare articolul ca sa fie siguri ca idioteniile lor sunt citite de cat mai multi. Meserie grea.
Cine gandeste? Ala care propaga minciuni neargumentate, sofisme, doar proptite pe citate de pe siteuri obscure, latriniste sau cei ce analizeaza recomandarile si sfaturile profesionistilor in domeniu? Cand te dor dintii mergi la ortopedie sau la dentist, de exemplu? Ca vad ca pe probleme de virusologie si boli infectioase isi dau cu presupusul dentistii. Ca asa am ajuns. Aplaudati de bubuli, sosoci, latrini, latrai de serviciu. Care se supara domne, ca nu le ia lumea cerebrala drept bune dejectiile. Care sustin ca aduc lumina si adevarul, in bezna covidului? Ce lumina sa aduca daca chiar in dovlecele lor e bezna totala? Si marasm, unde musteste mizeria care emana zilnic sub forma de propaganda? Dar nu-i bai.
E bine si asa rau. Ca numai un cretin sadea poate pune botul si lua de buna dejectiile zilnice oferite din belsug si gazduite cu atata marinimie.
Ce om normal la cap isi repara frigiderul la croitorie? Sau isi scurteaza pantalonii la faiantar?


Vad ca tu faci propaganda. La agresivitate si la numarul de comentarii. Nu vad cu ce sustii afirmatiile...iei ca fiind corect tot ce spune guvernul.

Plimba ursul!


Pulica... ciocu mic!


acum vad stimabile kaka cât de frumos vorbești. credeam ca a fost o scăpare. dar se pare ca este o normalitate.


Putzoiule, asa sa vorbeasca cu mama ta, cu tatal tau. Cu tine...
Citat | Raportează către un administrator
Willy
0 #17 Willy 09-04-2021 13:42
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Andrei Gheorghe:
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Citez pe Raoke Kaka:
Citez pe Willy:
Sunt unii latrai care hamaie si latra de zor de dimineata si pana seara tot felul de minciuni, dejectii si propaganda putinista desantata, iesita din gurile de canal rusesti si deversata zilnic la ziar. Care urmaresc sa posteze imediat cum apare articolul ca sa fie siguri ca idioteniile lor sunt citite de cat mai multi. Meserie grea.
Cine gandeste? Ala care propaga minciuni neargumentate, sofisme, doar proptite pe citate de pe siteuri obscure, latriniste sau cei ce analizeaza recomandarile si sfaturile profesionistilor in domeniu? Cand te dor dintii mergi la ortopedie sau la dentist, de exemplu? Ca vad ca pe probleme de virusologie si boli infectioase isi dau cu presupusul dentistii. Ca asa am ajuns. Aplaudati de bubuli, sosoci, latrini, latrai de serviciu. Care se supara domne, ca nu le ia lumea cerebrala drept bune dejectiile. Care sustin ca aduc lumina si adevarul, in bezna covidului? Ce lumina sa aduca daca chiar in dovlecele lor e bezna totala? Si marasm, unde musteste mizeria care emana zilnic sub forma de propaganda? Dar nu-i bai.
E bine si asa rau. Ca numai un cretin sadea poate pune botul si lua de buna dejectiile zilnice oferite din belsug si gazduite cu atata marinimie.
Ce om normal la cap isi repara frigiderul la croitorie? Sau isi scurteaza pantalonii la faiantar?