myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

BRAȘOV. Lucian Pătrașcu, subprefect din partea PSD!

  • Apreciez !Nu-mi place !-8
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

Până la urmă, conform ultimelor informații, Lucian Pătrașcu, liderul consilierilor locali PSD din municipiul Brașov, se va mulțumi cu postul de subprefect, după ce, la un moment dat, era favorit să-l înlocuiască pe Mihai Cătălin Văsii (PNL) în funcția de prefect.

Lucian Pătrașcu fusese în cărți și pentru a prinde un post de secretar de stat în Guvernul Ciucă, dar, iată, „mutarea” la București nu se realizează momentan.

Astfel, prin trecerea lui Lucian Pătrașcu la Prefectură, Alexandra Crivineanu va fi liderul de grup al consilierilor locali PSD din Primăria Brașov. Preotul Daniel Colceriu va deveni consilier local din partea social-democraților în urma locului lăsat liber de Pătrașcu.

Izabella Ambrus, de la UDMR, este celălalt subprefect al Brașovului. 

 


Loading...

loading...

Comentarii  

gigi duru
-7 #1 gigi duru 15-12-2021 13:25
Un bou.
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+3 #2 Barbu Gh. 15-12-2021 13:41
Și pe cine interesează????

Ne-ar interesa să ne spună nouă, ciuma roșie, de ce nu respectă promisiunile de la începutul halianței cu holera galbenă. Da, cea cu +1200 la pensiile ălora de au pensia mai mică de 1.600 de lei, spre exemplu.

NE-AR INTERESA DE CE SUSȚIN INJECTAREA FORȚATĂ A POPULAȚIEI ȘI ACEA HÂRTIE NAZI-PASS?

Ne-ar mai interesa ce fac ei pentru stoparea creșterii explozive a prețurilor?
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-11 #3 Willy 15-12-2021 13:44
Citez pe gigi duru:
Un bou.

Sa incepem cu inceputul. Pana sa il facem pe asta "bou" nu s-a lamurit inca treaba aia, cum de a ajuns o membra UDMR, subprefect. Avand in vedere scorul obtinut la alegerile locale.
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+1 #4 Barbu Gh. 15-12-2021 13:46
Citez pe gigi duru:
Un bou.


Și cum argumentezi tu această afirmație? Pentru a fi credibil, nu de alta. Că, altfel, noi am putea crede că este la mijloc o antipatie de-a ta, o frustrare sau naiba mai știe ce. Poate îți place doar să jignești oamenii, sau „să te auzi vorbind”.
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-11 #5 Willy 15-12-2021 17:15
Citez pe Barbu Gh.:
Că, altfel, noi am putea crede că este la mijloc o antipatie de-a ta, o frustrare sau naiba mai știe ce. Poate îți place doar să jignești oamenii, sau „să te auzi vorbind”.

Aici iar te-ai descris perfect. Cum dracu de esti asa de nesimtit, sa le pui altora in carca propriul tau comportament? Cat de gunoi poti fi? Alta vrajeala nu gasesti sau denigrarea asta de cacat face parte din dresajul tau de baza?
Ba fraiere, eu de enervat nu ma pot enerva pe tine pentru ca stiu cat esti de dobitoc. Dar iti zic sincer, de cate ori iti vad dejectiile ma ia o scarba de numa, numa. Imi vine efectiv sa vomit pe tine.
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+2 #6 Barbu Gh. 15-12-2021 17:41
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:
Că, altfel, noi am putea crede că este la mijloc o antipatie de-a ta, o frustrare sau naiba mai știe ce. Poate îți place doar să jignești oamenii, sau „să te auzi vorbind”.

Aici iar te-ai descris perfect. Cum dracu de esti asa de nesimtit, sa le pui altora in carca propriul tau comportament? Cat de gunoi poti fi? Alta vrajeala nu gasesti sau denigrarea asta de cacat face parte din dresajul tau de baza?
..
........

Boschetare, un prăpădit mai mare ca tine nu are Brașovul.
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-6 #7 Willy 15-12-2021 21:27
Citez pe Barbu Gh.:

Boschetare, un prăpădit mai mare ca tine nu are Brașovul.

Esti un jeg, fraiere. De fapt, esti o jegoasa.
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
0 #8 Barbu Gh. 15-12-2021 22:38
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:

Boschetare, un prăpădit mai mare ca tine nu are Brașovul.

................

Pidosnico, ia scrie cine te-a mai pescuit noaptea? Să te citez, pârțago: „Te trezesti a doua zi din betie si te gandesti cu groaza ce ai pescuit aseara: el sau ea.” În data de 09-10-2021, ora 01:05:06, în bzb.ro.

Zi, nenorocito, cine te-a mai injectat?
Cu ce te-a injectat, jegoaso?
Când te-a injectat, fă?
Unde te-a injectat, fă, alcoolico!?

Sau erai atât de beată, fă, că nu mai știi? DE ACEEA NU RĂSPUNZI LA ÎNTREBĂRILE DESPRE INJECTARE, FĂ, PIDOSNICO!?

RĂSPUNDE, BOSCHETARO, RĂSPUNDE!
Citat | Raportează către un administrator
gigi duru
+1 #9 gigi duru 16-12-2021 08:53
Citez pe Barbu Gh.:
Citez pe gigi duru:
Un bou.


Și cum argumentezi tu această afirmație? Pentru a fi credibil, nu de alta. Că, altfel, noi am putea crede că este la mijloc o antipatie de-a ta, o frustrare sau naiba mai știe ce. Poate îți place doar să jignești oamenii, sau „să te auzi vorbind”.


Il fac bou pentru ca stiu foarte bine ce hram poarta si ce combinatii a facut pe banii nostri.In Brasov e greu sa vii sa spui ca faci si ca dregi pentru ca este un oras mic si oamenii informati stiu de fiecare.Un frustrat, nu prea inteligent, care mai ca nu se tranteste de pamant ca un copil cand nu ii iese ceva sau isi doreste ceva si nu obtine.
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
0 #10 Barbu Gh. 16-12-2021 12:02
Citez pe gigi duru:
Citez pe Barbu Gh.:
Citez pe gigi duru:
Un bou.


Și cum argumentezi tu această afirmație? Pentru a fi credibil, nu de alta. Că, altfel, noi am putea crede că este la mijloc o antipatie de-a ta, o frustrare sau naiba mai știe ce. Poate îți place doar să jignești oamenii, sau „să te auzi vorbind”.


Il fac bou pentru ca stiu foarte bine ce hram poarta si ce combinatii a facut pe banii nostri.In Brasov e greu sa vii sa spui ca faci si ca dregi pentru ca este un oras mic si oamenii informati stiu de fiecare.Un frustrat, nu prea inteligent, care mai ca nu se tranteste de pamant ca un copil cand nu ii iese ceva sau isi doreste ceva si nu obtine.

Așa da. Și s-ar putea da și un exemplu. UNUL, MĂCAR. Dar unul care să poată fi și verificat, în mare, nu în detaliu, bine-nțeles.