myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

BRAȘOV. „Primarul Coliban, un Ghișe II”! „Atac” al subprefectului PSD pe tema gropilor de pe străzi...

  • Apreciez !Nu-mi place !-4
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 
Lucian Pătrașcu, subprefectul PSD al Brașovului, l-a „țintit” din nou pe primarul Allen Coliban (USR), spunând despre acesta că „este ancorat doar în viața virtuală”. 
 
„Capcanele administratiei USR!
 
Pe străzile din Brașov au apărut gropi care te pot trimite ori la service, ori la spital.
De exemplu, această groapă de pe strada Sitei este un adevărat pericol pentru șoferi. Pe lângă faptul că este adâncă, în interior are și două bucăți de fier ascuțite care pot fi «fatale» pentru roata unui autoturism. Din păcate, această stradă este doar un exemplu, sunt multe astfel de capcane în tot orașul. 
 
Primarul Coliban a devenit un Ghișe II. Diferența este că fostul edil era ancorat cât de cât în viața reală. Actualul este ancorat doar în viața virtuală…”, a relatat Lucian Patrascu.
 
 

 


Loading...

loading...

Comentarii  

Raoke Kaka
+12 #1 Raoke Kaka 29-04-2022 13:47
Fals. Ghise voia sa faca dar a fost sabotat de cei care ar fi trebuit sa-i fie aliati: basistii. In frunte cu, ia ghiciti... taragotul penal, semianalfabetul cu scripca. Sa nu uitam trecutul, totusi. Sa nu uitam ca si pe croncanul de vestea a vrut sa-l sape dar nu i-a reusit. A dat peste unul la fel de hot ca si el. Ghise era mai spalat, mai educat, mai cizelat, nu era ca lichelele din trupa securistului turnator si de aceea au reusit sa-l inlature.
Si pentru cei mai cu handicap: cine uita trectul risca sa-i repete greselile. EXACT CEEA CE SE INTAMPLA ACUM IN "PNL": portocalii turnatorului petrov i-au cam terminat. Aia se intampla cand nu lasi viperele sa crape.

Cat despre mascariciul asta gretos de Patrascu... mai bine lipsa. Chiar nu au pe cineva mai reusit in gasca asta rosie? Cu alde Dunca si Patrascu "defileaza" ei?
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-7 #2 Willy 29-04-2022 14:42
Trebuie sa recunosc, azi trompeta pesedista a cantat un fragment din partitura corecta. Oricum, de preferat era sa ne scuteasca de minirecitaluril e sale, suntem satui de tromboane nu ne mai trebuie si trompete.
Citat | Raportează către un administrator
Membru PNL
+2 #3 Membru PNL 29-04-2022 21:04
Brasovul a fost tradat impreuna cu lighioanele de la psd Brasov. Am fost mintiti iar acum vedem cum ABSOLUT TOATE marile proiecte vor ocoli frumosul nostru oras. Din pacate! Afirm cu tarie ca regret ca am pus umarul la alegerea lui Iohanis ca presedinte. A tradat valorile noastre, ne-a mintit, si-a batut Joc de Brasov, cu ajutorul pesedistilor si a celor din servicii. Sper din tot sufletul ca brasovenii sa tina cont de asta in viitor. Din pacate nu se mai poate schimba nimic, orasul nostru va deveni un oras de categorie inferioara. Si nimeni nu are curaj sa mai iasa public sa denunte aceste crime impotriva noastra, presiunea pe noi fiind mult prea mare. Somn usor natiune! Nu va puteti imagina unde am fi putut fi si nici nu aveti idee unde o sa fim in cativa ani. Lumina noastra s-a stins.
Citat | Raportează către un administrator
Raoke Kaka
+2 #4 Raoke Kaka 30-04-2022 10:43
Citez pe Membru PNL:
Brasovul a fost tradat impreuna cu lighioanele de la psd Brasov. Am fost mintiti iar acum vedem cum ABSOLUT TOATE marile proiecte vor ocoli frumosul nostru oras. Din pacate! Afirm cu tarie ca regret ca am pus umarul la alegerea lui Iohanis ca presedinte. A tradat valorile noastre, ne-a mintit, si-a batut Joc de Brasov, cu ajutorul pesedistilor si a celor din servicii. Sper din tot sufletul ca brasovenii sa tina cont de asta in viitor. Din pacate nu se mai poate schimba nimic, orasul nostru va deveni un oras de categorie inferioara. Si nimeni nu are curaj sa mai iasa public sa denunte aceste crime impotriva noastra, presiunea pe noi fiind mult prea mare. Somn usor natiune! Nu va puteti imagina unde am fi putut fi si nici nu aveti idee unde o sa fim in cativa ani. Lumina noastra s-a stins.

Pai, barosane, tu nu stiai ca plavanul nu este liberal? Era un strain, la propriu si la figurat? Fara vechime in partid. Si tot nu v-ati invatat minte, daca-ti fi avut. L-ati pus, dupa aia, pe betivul de caCutu, fara vechime, pe batistuta, pe maciuca... Voi nu v-ati gandit ca, cine a specificat ca este necesara o minima vechime, a stiut el ce-a stiut?
Citat | Raportează către un administrator

Adaugă comentariu


ATENŢIE
Dacă te înregistrezi pe mytex.ro, comentariile tale vor fi publicate automat și chiar poți scrie propriile articole!
Sau folosește o adresă de mail validă pentru publicare automată după 3 comentarii aprobate. 

Meteo

 
MyTex - Stiri Online Brasov

Poza zilei

 
Brai-Cata - Colecteaza selectiv

Citește ziarul

Radio TexFm


FEG Education

Curs BNR

Vi, 01 Iul 2022
Euro   Euro   EUR   4.9461   Creștere
Dolarul american   Dolarul american   USD   4.7286   Scădere
Lira sterlină   Lira sterlină   GBP   5.7088   Scădere
Francul elveţian   Francul elveţian   CHF   4.9311   Scădere
Leul moldovenesc   Leul moldovenesc   MDL   0.2489   Creștere
Dolarul canadian   Dolarul canadian   CAD   3.6612   Scădere
Leva bulgărească   Leva bulgărească   BGN   2.5289   Creștere
Forinţi maghiari   Forinţi maghiari   HUF   123.9800   Scădere
Anunturi MyTEX

Consideraţi că Allen Coliban ar fi bun în postura de preşedinte al USR?

Cele mai citite

                   
Noutăți
 


Abonează-te la newsletter