myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

BRAȘOV. Câștigătorii Cupei „22 Decembrie 1989”

  • Apreciez !Nu-mi place !+1
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

Asociaţia Luptătorilor, Răniţilor şi Urmaşii Eroilor (ALRUE) „Braşov- Decembrie 1989” împreună cu Primăria Municipiului Brașov, Consiliul Local Brașov și Direcția Județeană de Sport și Tineret, au organizat, în memoria Eroilor-Martir, Cupa „22 decembrie ’89” la natație - ediția a XXV-a, la Bazinul Olimpic Brașov.
Concursul s-a desfășurat conform regulamentelor competiționale oficiale.

Citiți aici detalii:

BRAȘOV. Cupa „22 Decembrie 1989” la natație pentru copii

Iată câștigătorii:

 

Rezultate  
   
Fete - 6 categorii de vârstă: Băieți - 6 categorii de vârstă:
7 ani   7 ani       
                 Locul I    - FEKETE PETRA                 Locul I   -  COMAN DAVID
                  Locul II   - CRAINIC SMARANDA Locul II  -  KOVACS ROBERT
                  Locul III  - CHIRCU MAIA Locul III  -  KELLE NICOLAS
8 ani          8 ani       
                  Locul I    - TIRILĂ LARISA                 Locul I    -  IONESCU VLAD
                  Locul II   - BURLACU DARIA Locul II   -  IONESCU DAVID
                  Locul III  - DRAGOMIR NATALIA Locul III  -  ORBAN EDUARD
9 ani          9 ani        
                  Locul I    - IVAN-CHERIM RUXANDRA                 Locul I   -  FEKETE MAGOR
                  Locul II   - RĂVAR XENIA                   Locul II  -  CIOCAN DARIUS ANDREI
                  Locul III  - PETRE MARA Locul III  -  MARTIN LUCAS
10 ani         10 ani     
                   Locul I   - OSTAFE MARIA GIULIA                 Locul I    -  JELER ALEXANDRU
                   Locul II  - VÂLCIU RALUCA Locul II   -  BARTIS TUDOR
                   Locul III - CÂRSTEA IRINA Locul III   -  POPA MIHNEA
11 ani         11 ani      
                   Locul I   - CORBU MARIA                  Locul I   -  MOIAN-DUȘA RAREȘ
                   Locul II  - SĂNIUȚĂ MARIA Locul II  -  AGRIPINA ROBERT
                   Locul III - COZMA ROBERTA Locul III  - SIMIONEASCU ANDREI
12 ani         12 ani       
                   Locul I   - NEGRU ALEXANDRA                   Locul I   -  BALASY ORS
                   Locul II  - VOICU DENISA                    Locul II  -  GEORGESCU ANDREI            
                   Locul III - TUDOSE NICOLETA                    Locul III  - MAXIM DRAGOȘ ȘTEFAN

 


Loading...

loading...

Adaugă comentariu


ATENŢIE
Dacă te înregistrezi pe mytex.ro, comentariile tale vor fi publicate automat și chiar poți scrie propriile articole!
Sau folosește o adresă de mail validă pentru publicare automată după 3 comentarii aprobate.



 

Meteo

 
MyTex - Stiri Online Brasov

Poza zilei

 
FIN-ECO -Elimina deseurile responsabil!

Citește ziarul

Radio TexFm


Comprest S.A.

Curs BNR

Lun, 29 Noi 2021
Euro   Euro   EUR   4.9490   Scădere
Dolarul american   Dolarul american   USD   4.3853   Scădere
Lira sterlină   Lira sterlină   GBP   5.8544   Creștere
Francul elveţian   Francul elveţian   CHF   4.7366   Scădere
Leul moldovenesc   Leul moldovenesc   MDL   0.2474   Scădere
Dolarul canadian   Dolarul canadian   CAD   3.4429   Creștere
Leva bulgărească   Leva bulgărească   BGN   2.5304   Stagnare
Forinţi maghiari   Forinţi maghiari   HUF   134.3200   Scădere
Anunturi MyTEX

Consideraţi că este necesară construirea unei parcări subterane în fața Gării Brașov?

Campanii Publicitare Outdoor

Cele mai citite

                   
Noutăți
 


Abonează-te la newsletter