myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

BRAȘOV. Tudor Benga, despre adversari și coaliția de guvernare

  • Apreciez !Nu-mi place !+5
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

Deputatul USR, Tudor Benga, a explicat, într-un interviu acordat Epoch Times, că cele mai recente sondaje de opinie - în care PSD este plasat la o diferenţă de peste 10 procente de PNL, în timp ce AUR a ajuns să fie pe acelaşi palier cu USR-PLUS - reflectă incapacitatea coaliţiei de guvernare de a face reformele promise în campania electorală.

Interviul integral poate fi citit AICI

 


Loading...

loading...

Comentarii  

Willy
-9 #1 Willy 05-07-2021 01:45
Adevarul este ca usereul e plin de impostori. Ma mir ca inca nu ii iau alegatorii la suturi in cur. Si ca inca nu au ajuns ca pesedistii cand se plangeau ca nu mai pot iesi pe strada ca ii muieste lumea. Cu exceptia lui Clotilde, in afara de gargara pe facebook (in frunte cu nea Stelu de la justitie) ce altceva au mai "realizat" useristii? Coliban a restrictionat o gramada de lume pe facebook. Ce fel de primar transparent este? Cum sa ne uitam la postarile sale daca ne baga pumnul in gura? La cate minciuni ne-a servit puteam sa ii raportam contul de nici nu mai stia ce e ala facebook.
Citat | Raportează către un administrator
Diana RD
+5 #2 Diana RD 05-07-2021 08:15
Citez pe Willy:
Adevarul este ca usereul e plin de impostori. Ma mir ca inca nu ii iau alegatorii la suturi in cur. Si ca inca nu au ajuns ca pesedistii cand se plangeau ca nu mai pot iesi pe strada ca ii muieste lumea. Cu exceptia lui Clotilde, in afara de gargara pe facebook (in frunte cu nea Stelu de la justitie) ce altceva au mai "realizat" useristii? Coliban a restrictionat o gramada de lume pe facebook. Ce fel de primar transparent este? Cum sa ne uitam la postarile sale daca ne baga pumnul in gura? La cate minciuni ne-a servit puteam sa ii raportam contul de nici nu mai stia ce e ala facebook.

Cum este cu bucuria pe care o simtiti dvs cand moare un om de 70 de ani?
La fel de intensa ca atunci cand moare un tanar de 17 ani sau a unui copil de 7 anishori? Sau la copil doar radetzi "hi hi hi".
Cei ce se bucura atunci cand mor batranii au tupeu sa ne explice de "impostori" ? Ce fel de om bea bere cand citeste despre cei ce mor pe sosele? de bucurie bea bere?
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-4 #3 Willy 05-07-2021 20:57
Citez pe Diana RD:
Citez pe Willy:
Adevarul este ca usereul e plin de impostori. Ma mir ca inca nu ii iau alegatorii la suturi in cur. Si ca inca nu au ajuns ca pesedistii cand se plangeau ca nu mai pot iesi pe strada ca ii muieste lumea. Cu exceptia lui Clotilde, in afara de gargara pe facebook (in frunte cu nea Stelu de la justitie) ce altceva au mai "realizat" useristii? Coliban a restrictionat o gramada de lume pe facebook. Ce fel de primar transparent este? Cum sa ne uitam la postarile sale daca ne baga pumnul in gura? La cate minciuni ne-a servit puteam sa ii raportam contul de nici nu mai stia ce e ala facebook.

Cum este cu bucuria pe care o simtiti dvs cand moare un om de 70 de ani?
La fel de intensa ca atunci cand moare un tanar de 17 ani sau a unui copil de 7 anishori? Sau la copil doar radetzi "hi hi hi".
Cei ce se bucura atunci cand mor batranii au tupeu sa ne explice de "impostori" ? Ce fel de om bea bere cand citeste despre cei ce mor pe sosele? de bucurie bea bere?

barbughe, tu esti ba baiatule? Te-ai deghizat in femeie? Ce iti mao place sa minti. Si mi eimi place cand minti... Se lamureste lumea de caracterul pe care il ai... Precum si de ocuopatia de baza: propagandist.
Caci mie nu imi vine sa cred ca exita proast sau proasta pe lumea asta care sa se uite in gura lui barbughe. Deci, barbughe te-ai deghizat in femeie?
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-5 #4 Willy 05-07-2021 20:58
Uite asa mai descoperim cate un cont din multiplele conturi cu care barbughe isi da plusuri si la altii minusuri...
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-3 #5 Willy 05-07-2021 21:19
Ha, ha, ha latraule putinist! Cu care conturi ai dat 2 de minus?

Mai baga un cont la inaintare sa mai minti ceva. Mai aflam si noi cateva dintre "deghizarile" tale. Cum s-ar zice: "latraul isi schimba parul dar propaganda, ba".
Citat | Raportează către un administrator
Raoke Kaka
0 #6 Raoke Kaka 06-07-2021 00:08
Citez pe Willy:
Citez pe Diana RD:
Citez pe Willy:
Adevarul este ca usereul e plin de impostori. Ma mir ca inca nu ii iau alegatorii la suturi in cur. Si ca inca nu au ajuns ca pesedistii cand se plangeau ca nu mai pot iesi pe strada ca ii muieste lumea. Cu exceptia lui Clotilde, in afara de gargara pe facebook (in frunte cu nea Stelu de la justitie) ce altceva au mai "realizat" useristii? Coliban a restrictionat o gramada de lume pe facebook. Ce fel de primar transparent este? Cum sa ne uitam la postarile sale daca ne baga pumnul in gura? La cate minciuni ne-a servit puteam sa ii raportam contul de nici nu mai stia ce e ala facebook.

Cum este cu bucuria pe care o simtiti dvs cand moare un om de 70 de ani?
La fel de intensa ca atunci cand moare un tanar de 17 ani sau a unui copil de 7 anishori? Sau la copil doar radetzi "hi hi hi".
Cei ce se bucura atunci cand mor batranii au tupeu sa ne explice de "impostori" ? Ce fel de om bea bere cand citeste despre cei ce mor pe sosele? de bucurie bea bere?

barbughe, tu esti ba baiatule? Te-ai deghizat in femeie? Ce iti mao place sa minti. Si mi eimi place cand minti... Se lamureste lumea de caracterul pe care il ai... Precum si de ocuopatia de baza: propagandist.
Caci mie nu imi vine sa cred ca exita proast sau proasta pe lumea asta care sa se uite in gura lui barbughe. Deci, barbughe te-ai deghizat in femeie?

Koaie, ai o obsesie cu "barbughe". Care cum iti raspunde..."bar bughe", "BARBUGHE"!
Ai idei putine dar fixe. Posezi un fel de "gandire" maladiva. Gandire este mult spus si am cautat sa vorbesc frumos. Cei ca tine, cu idei putine dar fixe au o denumire populara care ti se potriveste "manusa". Problemele care ies la suprafata in ceea ce te priveste au nevoie de analiza si tratamentul unor baieti cu halate albe. Du-te... nu mai sta. Lasa scrisul ca unora le dauneaza si du-te, baiete, la control.
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-1 #7 Willy 06-07-2021 00:50
"Koaie" ca sa iti spun pe nume... Ca sa nu iti mai zic pe "nick"-ul tau preferat barbughe ca nu iti mai place (ai dreptate, rade lumea de tine)... Lasa vrajeala. Ori esti prost si ii copiezi vrajeala lui barbughe, (caz in care nu stiu ce te mai deranjezi cu postatul din moment ce lucrurile s-au mai spus exact la fel) ori esti prost si crezi ca lumea nu isi da seama ca unul cu aceleasi expresii, subiecte, cuvinte nu poate fi decat unul si acelasi. Alege, asa sa fie care vrei tu. Ori Kaka Maka barbughist, ori barbughe Kaka Makanist. Mie imi place cand minti. Iti dai arama pe fata astfel incat si cei mai prosti dintre prosti sa te poata descoperi asa cum esti dresat: un biet latrau putinist latrinist. Mare cititor de Sputnik si fan Rusia Today.
Citat | Raportează către un administrator
Raoke Kaka
0 #8 Raoke Kaka 06-07-2021 07:11
Ce sa stie latraii de bani publici, de lucrul bine facut si de calitate....? Latraii sunt cu "ham ham ham" si "hi hi hi". Cine nu e cu ei e "barbughe".
Citat | Raportează către un administrator
Willy
0 #9 Willy 06-07-2021 10:41
Citez pe Raoke Kaka:
Ce sa stie latraii de bani publici, de lucrul bine facut si de calitate....? Latraii sunt cu "ham ham ham" si "hi hi hi". Cine nu e cu ei e "barbughe".

Ai mai zis, de ce te repeti?
Citat | Raportează către un administrator