myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 
 

Iulia Vântur revine la TV, în România

  • Apreciez !Nu-mi place !-2
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

Iulia Vântur revine, pentru scurt timp, pe micile ecrane din România. Fosta prezentatoare de la PRO TV va putea fi urmărită ca invitată la iUmor.
Sezonul 13 al emisiunii de la Antena 1 va avea premiera pe 9 septembrie. Chef Sorin Bontea, Iulia Vântur, Radu Pietreanu și Florin Călinescu sunt câţiva dintre invitaţii surpriză care se vor aşeza la masa juriului.

De peste 10 ani, Iulia Vântur a plecat din România şi a început o nouă viaţă în India. Totuși, revine în ţara natală cu bucurie când are ocazia.

Recent s-a aflat că fosta prezentatoare se va afla în postura de jurat - invitat, alături de jurații permanenți: Mihai Bendeac, Delia și Cheloo. Iulia Vântur a făcut şi primele declaraţii despre proiectul în care este implicată.

„Mă bucur să fiu aici, am auzit foarte multe lucruri bune despre emisiune! Am venit cu mult entuziasm să-i văd și eu pe concurenți.Pentru că din ce am văzut eu până acum, unii dintre ei mi s-au părut senzaționali!”, a transmis Iulia Vântur, potrivit unui comunicat Antena 1.

 


Loading...

loading...

Adaugă comentariu


ATENŢIE
Dacă te înregistrezi pe mytex.ro, comentariile tale vor fi publicate automat și chiar poți scrie propriile articole!
Sau folosește o adresă de mail validă pentru publicare automată după 3 comentarii aprobate.



 

Meteo

 
MyTex - Stiri Online Brasov

Poza zilei

 
FIN-ECO -Elimina deseurile responsabil!

Citește ziarul

Radio TexFm


Comprest S.A.

Curs BNR

Vi, 24 Mar 2023
Euro   Euro   EUR   4.9255   Creștere
Dolarul american   Dolarul american   USD   4.5904   Creștere
Lira sterlină   Lira sterlină   GBP   5.6013   Creștere
Francul elveţian   Francul elveţian   CHF   4.9881   Creștere
Leul moldovenesc   Leul moldovenesc   MDL   0.2437   Scădere
Dolarul canadian   Dolarul canadian   CAD   3.3324   Creștere
Leva bulgărească   Leva bulgărească   BGN   2.5183   Creștere
Forinţi maghiari   Forinţi maghiari   HUF   126.6800   Scădere
Acesta este spatiul pentru reclama ta!

Sunteți de acord cu ceea ce a scris Mihaela Coteț în Ghidul de utilizare a orașului Brașov?

Cele mai citite

                   
Noutăți
 


Abonează-te la newsletter